عضویت ۴۳ هزار نفر در کتابخانه‌های کانون‌های مساجد ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: در حال حاضر ۸۹ کتابخانه عمومی مخزن دارد و ۲۹۵ کتابخانه باز در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری این استان فعالیت دارند.

اجرای ویژه‌برنامه هفته کتاب در سطح کانون‌های مساجد/ فعالیت ۷۵ کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از فعالیت ۷۵ کتابخانه عمومی در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان در مناطق روستایی و شهری خبر داد.

صدور تمدید مجوز ۴۰ باب کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: تمدید مجوز فعالیت ۴۰ باب کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد این استان از سوی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور صادرشده است.

کتابخانه های مساجد ایلام تجهیز می شوند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام گفت: کتابخانه های مساجد ایلام، دادگستری ها و برخی از اماکن عمومی دیگر تجهیز می شوند.

اعطای ۳۵ مجوز کتابخانه کانون‌های مساجد در استان ایلام

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از اعطای مجوز فعالیت کتابخانه‌های عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان خبر داد.

نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» در ایلام افتتاح شد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام از برگزاری نمایشگاه کتاب «نسیم حیات» در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد ایلام خبر داد.

فعالیت ۱۵۰ باب کتابخانه عمومی در سطح کانون‌های مساجد ایلام

دوره آموزشی کتابداران اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد این شهر برگزار شد.

تأکید بر نقش کتابخانه‌های مساجد در ترویج فرهنگ مطالعه

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام گفت: مراسم تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هم‌زمان با برگزاری نهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ایلام برگزار شد.

رونمایی از۳ عنوان کتاب کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام

مراسم رونمایی از ۳ عنوان کتاب کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در نهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام برگزار شد.

تجلیل از کتابداران کتابخانه های عمومی کانون های مساجد

مراسم تجلیل از کتابداران کتابخانه‌های عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هم‌زمان با برگزاری نهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان ایلام برگزار می‌شود.

بزرگ‌ترین کتابخانه عمومی کانون‌های مساجد ایلام افتتاح می‌شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: هم‌زمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، بزرگ‌ترین کتابخانه عمومی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در این استان افتتاح می‌شود.

ساختمان کتابخانه تخصصی کانون الغدیر افتتاح می‌شود

ساختمان کتابخانه عمومی تخصصی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام در شهرستان آبدانان افتتاح و به بهره‌برداری می‌شود.
تا این لحظه تعداد ۶۵۵۳ کتابدار از ۷۲۹۰ کتابخانه مسجد به ثبت رسیده است. در کل تعداد ۱۸۸۸۰۷۵۹ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است. همچنین تعداد ۲۰۴ کتابخانه درجه یک و ۳۱۷ کتابخانه درجه دو و ۸۵۶ کتابخانه درجه سه و ۱۹۷۴ کتابخانه درجه چهار و ۳۹۳۹ کتابخانه درجه پنج از سراسر کشور در این سامانه به ثبت رسیده است. از آمار فوق تعداد ۴۴۶۶ کتابخانه شهری و ۲۸۲۴ کتابخانه روستایی است و ۷۳۲۱۸۹ متر مربع مساحت را شامل می‌شود و نیز تعداد ۱۳۰۷۹۸۴ عضو ثابت از خدمات کتابخانه‌های مساجد بهره می‌گیرند.
تا این لحظه ۶۶۲۸ کتابخانه باز مساجد در این سامانه به ثبت رسیده است که از این تعداد ۳۵۱۵ کتابخانه شهری و ۳۱۱۳ کتابخانه روستایی است. در کل تعداد ۲۳۶۱۹۶۵ جلد کتاب در کتابخانه‌های فوق موجود است.

نظرسنجی

هیچ نظرسنجی ای ثبت نشده است

مسابقات کتابخوانی- -